درباره ما

درباره آکادمی باتیس

آکادمی باتیس، با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه های تخصصی مدیریتی و فناوری اطلاعات، مسئولیت برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی در این حوزه ها را بر عهده دارد. بخش آموزشی باتیس با هدف برآورده نمودن نیاز سازمان ها به توانمندسازی پرسنل خود در جهت پشتیبانی و به روز آوری اطلاعات و بهبود عملکرد سازمان، اقدام به برنامه ریزی و ارائه دوره های آموزشی مرتبط با حوزه های فعالیتی شرکت باتیس کیان ارتباط نموده است.

آکادمی باتیس با استفاده از مجرب ترین و زبده ترین مدرسین در حوزه های مدیریتی و فناوری اطلاعات و با جدیدترین متدهای برگزاری دوره های آموزشی توانسته است گام بلندی را در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات آموزشی و پژوهشی برداشته و خدمات ارزنده ای را عرضه نماید.

استفاده از اساتید دارای صلاحیت و مورد تائید، جزوات آموزشی کامل و جامع و روش تدریس به روز و منحصر بفرد، منجر به افزایش کیفیت و توانمندی آکادمی باتیس در این زمینه شده است.

آکادمی باتیس چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

bell time

برگزاری آزمون های بین المللی

امکان برگزاری آزمون های بین المللی در حوزه های فناوری و امنیت اطلاعات و مدیریت

graduation hat 02

برگزاری دوره های آموزشی

برگزاری دوره ها به صورت عمومی طبق تقویم آموزشی و به صورت اختصاصی طبق درخواست سازمان ها و در محل مشتری، به صورت آنلاین و حضوری

certificate

صدور گواهینامه های آموزشی

امکان صدور گواهینامه های آموزشی از مراجع ذیصلاح داخلی همچون افتا، DCAS و مراجع معتبر بین المللی

پروانه های افتا شرکت باتیس

آکادمی باتیس دارای پروانه فعالیت در حوزه خدمات آموزشی افتا از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران و مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری (نما- نظام ملی امنیت اطلاعات و DCAS – نظام ممیزی و رتبه بندی مراکز داده) می باشد.

شرکت مشاوره باتیس کیان ارتباط نیز دارای پروانه فعالیت در حوزه خدمات مدیریتی افتا از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران و مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری بوده و آماده ارائه خدمات مشاوره و استقرار استانداردهای امنیت اطلاعات و ارتباطات می باشد.

شرکت باتیس کیان ارتباط با داشتن مجوز افتا در لیست شرکت های مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری جهت ارائه خدمات تست نفوذپذیری (Penetration Testing) در کمتر از 5 روز، بر روی وب سایت آژانس های هواپیمایی بوده و تاکنون این خدمت را برای بیش از 20 آژانس انجام داده است.