معرفی آکادمی

معرفی آکادمی باتیس:

آکادمی باتیس، مسئولیت برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی را بر عهده دارد و به صورت مستقل در راستای تحقق رسالت خویش که ارائه خدمات آموزشی به مشتریان است، گام برداشته است. آکادمی باتیس با هدف برآورده نمودن نیاز سازمان ها به توانمندسازی پرسنل خود در جهت پشتیبانی و به روز آوری اطلاعات و بهبود عملکرد سازمان، اقدام به برنامه ریزی و ارائه دوره ها و سمینارهای آموزشی تخصصی و مدیریتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و حوزه های فعالیتی شرکت باتیس کیان ارتباط نموده است. دوره ها و سمینارهای آموزشی آکادمی باتیس، توسط کارشناسان و مدرسین مجرب و متخصص داخلی و خارجی برگزار می گردد.

آکادمی باتیس قادر است کلیه دوره های خود را بصورت اختصاصی در محل سازمان ها و شرکت ها نیز به صورت درون سازمانی یا In-House برگزار نماید.

 همکاران تجاری آکادمی باتیس:

آکادمی باتیس جزء معدود مراکز آموزشی در کشور می باشد که همکاری بسیار نزدیکی با چندین مرجع معتبر بین المللی و داخلی (به عنوان پارتنر) داشته و کلیه دوره های آموزشی خود را با بالاترین سطح کیفیت، تحت اعتبار این مراجع برگزار می نماید.

آکادمی باتیس علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین المللی و صدور گواهینامه های معتبر از مراجع ذیصلاح و مطرح بین المللی را برای مشتریان و علاقه مندان فراهم نموده است.

همچنین آکادمی باتیس در راستای ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی برای شرکت کنندگان، همچون سال های گذشته قادر است کلیه دوره ها را با اعتبار و گواهینامه های معتبر داخلی از مراجعی همچون دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی مطرح کشور برگزار نماید.


طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط وانیا