شرایط و مقررات

شرایط و مقررات آکادمی باتیس


شرایط و نحوه ثبت نام در دوره های عمومی:


 • پیش ثبت نام و ثبت نام قطعی

کلیه متقاضیان شرکت در دوره های عمومی آکادمی باتیس می توانند با مراجعه به وب سایت آکادمی باتیس و با مطالعه مشخصات و تاریخ برگزاری دوره های آموزشی، دوره های مورد نظر خود را انتخاب و برای ثبت نام قطعی و یا پیش ثبت نام به قسمت ثبت نام آنلاین وب سایت آکادمی مراجعه نمایند. پیش ثبت نام با تکمیل و ارسال “فرم درخواست دوره های عمومی” به صورت آنلاین از طریق وب سایت آکادمی و یا از طریق نمابر ۸۸۷۳۰۴۹۸- ۰۲۱ صورت می پذیرد. پیش ثبت نام حداکثر به مدت ۷ روز کاری محفوظ می ماند، در این فاصله فرصت دارید ثبت نام خود را قطعی نمایید. ثبت نام قطعی با دریافت پیش فاکتور از سوی آکادمی و پرداخت کامل شهریه به صورت آنلاین یا مراجعه به بانک صورت می پذیرد، مگر اینکه در شرایط خاص با مسئول ثبت نام هماهنگ شده باشد.

 • پرداخت شهریه

شهریه دوره ها و سمینارها به دو روش قابل پرداخت می باشد:

 1. واریز شهریه به شماره حساب جاری ۰۱۰۶۶۷۹۰۹۶۰۰۸ نزد بانک ملی شعبه مخابرات کد ۱۰۳۸ به نام شرکت باتیس کیان ارتباط و درج نام و نام خانوادگی شرکت کننده، نام سازمان، عنوان و تاریخ مورد نظر روی فیش واریزی و ارسال آن از طریق نمابر ۸۸۷۳۰۴۹۸-۰۲۱ و یا ایمیل info@BatisAcademy.com جهت ثبت نام قطعی. 
 2. پرداخت شهریه از طریق درگاه خدمات پرداخت الکترونیک بانک واقع در وب سایت آکادمی باتیس (پرداخت آنلاین)، که در این حالت، بلافاصله پس از واریز شهریه، کلیه مراحل ثبت نام به صورت خودکار انجام می شود.

شهریه دوره شامل هزینه جلسات، جزوات، مطالب و مقالات آموزشی، ناهار و وعده های پذیرایی و صدور گواهینامه معتبر خواهد بود و شامل هزینه های ایاب و ذهاب و اقامت شرکت کنندگان نمی گردد. 

 • هماهنگی قبل از دوره

۲ روز کاری قبل از برگزاری دوره، مسئول ثبت نام از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل و پیامک، هماهنگی لازم را انجام می دهد که شامل اعلام وصول شهریه، تاریخ و محل برگزاری دوره و سایر اطلاعات مورد نیاز شرکت کنندگان است 

کلیه دوره های آکادمی از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ برگزار می گردند.  

 • تغییر، جایگزینی و انصراف
   

پس از ثبت نام قطعی در دوره مورد نظر و تکمیل ظرفیت کلاس، درخواست متقاضیان دیگر برای حضور در دوره تکمیل شده پذیرفته نمی شود و آکادمی باتیس جای ثبت نام کنندگان قطعی را محفوظ نگاه می دارد. لذا، درخواست تغییر دوره، جایگزینی فرد ثبت نام شده با فرد دیگر یا انصراف از ثبت نام می بایست ظرف ۵ روز کاری پیش از تاریخ برگزاری دوره و به صورت کتبی به آکادمی اطلاع داده شود. بدیهی است که در صورت انصراف یا جایگزینی متقاضی ثبت نام شده پس از این مدت، ۵۰% از مبلغ دوره بابت هزینه های ثبت نام کسر می گردد.  

 • تغییرات در برگزاری دوره

آکادمی باتیس سعی می کند دوره ها را طبق تقویم آموزشی برگزار نماید، ولی در برخی مواقع بخاطر پیشامدهای خارج از کنترل، مجبور به تغییر و یا لغو تاریخ برگزاری دوره می گردد. در چنین شرایطی موضوع از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل و پیامک ظرف ۳ روز کاری  قبل از تاریخ دوره به اطلاع شما خواهد رسید و چنانچه مایل بودید تمامی هزینه پرداخت شده عودت می گردد و در غیر اینصورت، ثبت نام شما به صورت خودکار در دوره جدید آتی انجام می پذیرد

شرایط و نحوه ثبت نام در دوره های اختصاصی یا درون سازمانی (In-House):

 • درخواست برگزاری دوره های اختصاصی
   

آکادمی باتیس آمادگی دارد تا دوره ها و سمینارهای آموزشی خود را به درخواست سازمان ها بصورت درون سازمانی در محل سازمان متقاضی برگزار نماید. بدین منظور، متقاضیان می بایست با تکمیل و ارسال “فرم ثبت نام دوره های درون سازمانی” به صورت آنلاین از طریق وب سایت آکادمی باتیس و یا از طریق نمابر ۸۸۷۳۰۴۹۸– ۰۲۱ برگزاری دوره های آموزشی مورد نظر را در محل سازمان خود، درخواست نمایند 

 • پیشنهاد قیمت

ظرف ۲ روز کاری پس از دریافت فرم ثبت نام دوره درون سازمانی، پیشنهاد قیمت آکادمی شامل دوره آموزشی مورد نیاز، شرایط برگزاری، تعهدات طرفین، هزینه ‏ها و سایر اطلاعات مورد نیاز شما از طرف آکادمی باتیس ارسال می گردد.

 • نحوه و شرایط برگزاری

تدارک محل برگزاری، لوازم کمک آموزشی و پذیرایی از شرکت کنندگان و همچنین ایاب و ذهاب و اقامت اساتید در مورد دوره های اختصاصی (درون سازمانی) به عهده کارفرما می باشد. تاریخ برگزاری دوره، حداکثر ۷ روز قبل از برگزاری دوره تعیین و مورد توافق طرفین قرار خواهد گرفت.

 • پرداخت شهریه

پس از برگزاری دوره، صورتحساب مربوطه ارسال و تسویه حساب انجام می گیرد.


طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط وانیا